Nástěnka mateřské školky

LED
Vyšetření nožiček
9.1.2018
Ortopedické vyšetření chodidel pro zájemce proběhne 10. 1. 2018 od 9:30. Cena vyšetření je 50 Kč - vybírá třídní učitelka. Po vyšetření bude rodičům předána zpráva s výsledkem a případným dalším postupem.
Poslední předvánoční týden
V posledním předvánočním týdnu nebudou probíhat odpolední kroužky.
PRO
Poděkování a přání klidných svátků
14.12.2017
Milí rodiče, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši spolupráci v mateřské škole, za podporu Vašich dětí i za Vaše nápady a inspirace. Přeji Vám klidné prožití vánočních svátků, veselé dětské oči u stromečku a hlavně hodně zdraví v novém roce. Za celý kolektiv MŠ Zuzana Berková
Členské příspěvky Spolku MŠ a poděkování
13.12.2017
Na úvod bych vás rád uvítal na novém webu MŠ, chtěl bych touto formou poděkovat paní ředitelce, že se této aktivitě věnovala a zvláště pak velké díky patří autorovi nových stránek, které jsou velmi pěkně zpracované.

A nyní už k formálním věcem.
Ve středu 13.12.2017 se uskuteční vánoční dílničky s besídkou, chtěl bych požádat všechny rodiče, kteří ještě neuhradili příspěvek, aby tak učinili co nejdříve v případě nějakých nejasností mě neváhejte kontaktovat, ať už formou emailu, nebo telefonicky. Z peněz spolku jsou hrazeny toaletní potřeby pro děti, ale i kulturní vystoupení (divadla), dárečky, materiál na dílničky a občerstvení (např. vánoční cukroví) a případně i hračky. Zatím všechny děti pobírají stejné výhody, neradi bychom mezi nimi dělali rozdíly kvůli neuhrazenému členskému příspěvku. Proto bych vás rád požádal, ujistěte se, že jste příspěvek uhradili a nebo tak učiňte co nejdříve.

Předseda spolku rodičů Tomáš Žabka

LIS
Podzimní brigáda
25.11.2017
Chtěl bych vás jménem spolku rodičů pozvat na podzimní brigádu v MŠ. Začátek prací by měl být v 9 00 a konec v 13 00. Na programu bude následující, hrabání listí, ostříhání keřů, úklid věcí (lavice a stoly), demontáž stávající houpačky a instalace dvou nových pružinových houpaček, výroba 4ks lavic z kmenů (hmotnost cca 150kg). Prací je na programu celkem hodně, takže bych byl rád za hojnou účast, doufám, že nám výjde počasí. Samozřejmě, že bude i oheň, takže nebude problém si opéct cokoli co si donesete. Děti si brigádu vždy výborně užijí, takže je vemte určitě sebou. Bigbagy na přepravu listí zajistím, ale určitě se budou hodit hrábě, malé i velké nůžky na větve a pro ty co budou kopat základy pro houpačky, tak dobrý rýč. Houpačky se instalují pouze do země, která se pěchuje, 5kg palici zajistím. Lavice k ohni se budou opracovávat řetězovou pilou, takže pro nadšence se bude hodit i řetězová pila. Vše co si sebou budete brát (nářadí) si viditelně podepište nebo jinak označte, ať předejdeme nedorozuměním. S pozdravem Tomáš Žabka (předseda spolku rodičů MŠ)
21.9.2017
Milí rodiče, v šatnách se můžete zapisovat do kroužků angličtiny, aerobiku a logopedie. Přihlášky na lední bruslení a lyžování najdete zde
Divadelní představení
21.9.2017
26. 9. v 9:00 budeme mít ve školce divadlo Úsměv - prosíme o včasný příchod do MŠ
Dýňování
21.9.2017
Letošní dýňování proběhne ve středu 11. 10. v 16:30 hodin. Přineste si pomůcky na dlabání a vykrajování dýní a pokud budete mít chuť tak i špekáček k opečení:-) Akce se koná jen za nedeštivého počasí:-)
Schůzka s rodiči
6.9.2017
Schůzka s rodiči proběhne dne 13. 9. 2017 v 16:30 ve třídě Motýlků. Účast rodičů je důležitá. Prosíme rodiče, aby si zajistili hlídání pro děti.
SRP
Začátek nového školního roku 2017/2018
28.8.2017
Vážení rodiče, těšíme se na vás a vaše děti v pondělí 4.9.2017 v novém školním roce 2017/2018. Provoz MŠ je od 6,30 do 16,30. Jmenný seznam nově příchozích dětí bude vyvěšen na dveřích. Nově příchozí děti by si měly přinést vlastní hrníček, přezůvky, převlečení do třídy a převlečení na pobyt venku, v případě že děti budou v MŠ spát, tak pyžamo. Těšíme se na vás, kolektiv MŠ

Chcete být informováni o nové akci na nástěnce?
Zaregistrujte si Váš e-mail .